Lee tähistab 40. juubelit!

Tantsuansambel Lee 40. juubeli kontsert “Ainuke aeg” on kantud muusik Kait Tamra samanimelisest laulust, mis on ka kontserdi siduvaks ideeks.

“Sul öelda mul öeldamatut...” - vahel on nii, et seda, mida ei saa väljendada sõnadega, saab öelda läbi tantsu või siis lihtsalt läbi koosolemise. Kontsertiga “Ainuke aeg” soovime pöörata tähelepanu sellistele koosoldud hetkedele, teineteise märkamisele ja kogemustele, mida saame vaid tantsides. “Koos on meil olnud siin päevi nii halbu kui häid... teil öelda, et sõbrad see olnud, see olnud me ainuke aeg.” Tähistades ja meenutades 40 aasta pikkust koos tantsimist ja tegutsemist, pööratakse samas pilk ka tulevikku. Seda ajas, mil oleme koos, ainukeses ajas, mis meil on.


Laululava

Kontsertil astuvad üles Kait Tamra sõpradega ning ansambel Rüüt, kellega Lee oma tegutsemisaastate jooksul mitmeid kordi koostööd on teinud ning kelle looming on kujundanud olulisel määral Lee viimaste aastate repertuaari.

Väikesaare värske õhk ja looduslik eraldatus loovad suurepärased tingimused aja maha võtmiseks ja päriselt koos olemiseks. Maaliline loodus võimendab rahvatantsu ja -muusika väge.

Soovime oma vaatajatele pakkuda rohkem kui kõigest paaritunnist rahvatantsukontserti. „Ainuke aeg“ on terviklik sündmus, mis hõlmab vastavalt külastaja soovidele ja võimalustele poolt, tervet päeva või lausa pikka nädalavahetust. Elamus algab juba mandrilt praamile astudes ning argimuresid selja taha jättes. Enne kontserti algust saavad inimesed külastada Prangli kalurite päeva ning tutvuda saare vaatamisväärsustega.

“Ainuke aeg” toimub ühes osas ning selle kestuseks on umbes kaks tundi.


Vaata pilte!