Lee

I Lee suvepäevad Saaremaal

12.-14. juuli 2019 toimusid Lee I suvepäevad Saaremaal.

Suvelaagreid on leekad pidanud ennegi, kuid sel aastal toimusid Saaremaal esimesed Lee suvepäevad alapealkirjaga "Eriti moodne viievõistlus". Nädalavahetuse jooksul võtsid leekate tiimid omavahel mõõtu, et selgitada välja kes neist on kõige nutikam, kiirem, stiilseim ja kauneima tantsusammuga. Aega jäi ka suverebaste ristimiseks, puhkamiseks ja ujumiseks ning loomulikult õhtuseks tantsuks.

Toimus ka fotovõistlus viiel teemal:

Märksõnad:

Lee kevadkontsert 2018

Lee kevadkontsert Salme Kultuurikeskuses 20.04.2018. Esmakordselt lavastas kontserti Lee kunstiline juht Maria Uppin.

Lee vilistlane Indrek Kaing kirjutas leekatele nii:
Ja mõeldes eilsele tagasi - see oli tõsiselt mõnus briis värsket õhku. Sellist Lee kontserti polegi olnud. Mulle räägiti lugu ja nautisin igat sekundit. Vahvad olete. Aitäh!

Märksõnad:

Lee 35. juubel

Lee 35. juubel toimus 28. mail 2016 Salme Kultuurikeskuses. Esinesid Lee lasterühm, noorem ja vanem segarühm, noorem ja vanem vilistlasrühm. Juhendajad Maido Saar, Hele Pomerants, Maria Uppin, Silvia Metsallik.
Tantsuansambel Lee siirad tänusõnad lähevad Eesti Kultuurkapitalile, Tallinna Kultuuriametile, Salme Kultuurikeskusele, Levira AS-le, Viimsi Keskkoolile, Püünsi Koolile, bändile Kiiorale, pillipood.ee-le, Susi hotellile, Tervise Cateringile ja kõikidele neile inimestele, kes aitasid kontserdi ja järelpeo ettevalmistamisel.
(Pildid: Silvia Metsalliku pere).

Märksõnad: