Lee tähistab 40. juubelit!

Tantsuansambel Lee 40. juubeli kontsert “Ainuke aeg” on kantud muusik Kait Tamra samanimelisest laulust, mis on ka kontserdi siduvaks ideeks.

“Sul öelda mul öeldamatut...” - vahel on nii, et seda, mida ei saa väljendada sõnadega, saab öelda läbi tantsu või siis lihtsalt läbi koosolemise. Kontsertiga “Ainuke aeg” soovime pöörata tähelepanu sellistele koosoldud hetkedele, teineteise märkamisele ja kogemustele, mida saame vaid tantsides. “Koos on meil olnud siin päevi nii halbu kui häid... teil öelda, et sõbrad see olnud, see olnud me ainuke aeg.” Tähistades ja meenutades 40 aasta pikkust koos tantsimist ja tegutsemist, pööratakse samas pilk ka tulevikku. Seda ajas, mil oleme koos, ainukeses ajas, mis meil on.


Laululava

Kontsertil astuvad üles Kait Tamra sõpradega ning ansambel Rüüt, kellega Lee oma tegutsemisaastate jooksul mitmeid kordi koostööd on teinud ning kelle looming on kujundanud olulisel määral Lee viimaste aastate repertuaari.

Väikesaare värske õhk ja looduslik eraldatus loovad suurepärased tingimused aja maha võtmiseks ja päriselt koos olemiseks. Maaliline loodus võimendab rahvatantsu ja -muusika väge.

Soovime oma vaatajatele pakkuda rohkem kui kõigest paaritunnist rahvatantsukontserti. „Ainuke aeg“ on terviklik sündmus, mis hõlmab vastavalt külastaja soovidele ja võimalustele poolt, tervet päeva või lausa pikka nädalavahetust. Elamus algab juba mandrilt praamile astudes ning argimuresid selja taha jättes. Enne kontserti algust saavad inimesed külastada Prangli kalurite päeva ning tutvuda saare vaatamisväärsustega.

“Ainuke aeg” toimub ühes osas ning selle kestuseks on umbes kaks tundi.


Piletiinfo

  • Tavapilet (ei sisalda transporti Pranglile ja tagasi) – 10 €

  • Pilet koos edasi-tagasi laevareisiga (piletihinnas sisaldub meeleolukas laevareis Leppneemest Pranglile ja tagasi MS Venusega) – 45 €

  • Toetajapilet koos edasi-tagasi laevareisiga + parim istekoht garanteeritud! (piletihinnas sisaldub lisaks kontserdile meeleolukas laevareis Leppneemest Pranglile ja tagasi MS Venusega) – 70 €

Pileteid saab osta Fientast

Transport Pranglile

Et meie külalised mõnusalt ja mugavalt Pranglile ja tagasi koju pääseksid, teeb Lee koostööd Sunlines Cruise Co.-ga. Meid teenindab ruumikas kolme tekiga ja suurte salongidega m/s Venus.

M/s Venuse graafik juubeli toimumise päeval 10. juulil 2021:
Leppneeme-Kelnase: 15:30 – 16:30
Kelnase-Leppneeme: 22:00 – 23:00


Kellel on aga soovi tulla imelist Pranglit avastama varem või jääda saarele pikemaks, siis regulaarse laevaühenduse eest mandri ja Prangli vahel hoolitseb Tuule Liinid OÜ parvlaevaga Wrangö. Suvine sõidugraafik hakkab kehtima juunist, info selle kohta leiab Tuule Liinide kodulehelt.

Sunlines

Autod tuleb jätta Randvere tee ja Hundi tee ristmikul asuvasse avalikku tasuta parklasse – parkla asub Tallinna poolt tulles vasakut kätt. Kell 15:00 ootavad parklas transfeerbussid, mis sõidutavad teid kõiki mugavalt Leppneeme sadamasse. (Leppneeme sadam on suviti enamasti alati täis ja sinna parkimiskohta leida on pea võimatu.) Laev M/S Venus väljub Leppneeme sadamast 15:30, ülesõit kestab umbes 1h. Laeva peal on avatud baar, maksta saab nii kaardiga kui ka sularahas. Tagasisõit mandrile on kell 22:00. Leppneeme sadamas ootavad taas transfeerid, mis viivad teid oma autode juurde.

Prangli majutuskohad

PRANGLI KÄMPING

Asukoht sadama vahetus läheduses, vaid 200 m kaugusel. Kämpingutesse mahub kokku kuni 24 inimest. Lisaks suur hulk telkimiskohti, duši kasutamise võimalus, väliköök ning grillimise võimalus. Mere lähedal, kaunis koht. Võimalik tellida autotransporti ning saare ekskursiooni nostalgilise nõukogudeaegse veoautoga GAZ 51.

www.pranglikamping.ee
info@pranglikamping.ee
+372 5098471, +372 51911811
Prangli kämping

ÜLESAARE KÄMPING

Ülesaare kämping asub Prangli saare põhjakaldal, sadamast 10 minuti jalutuskäigu kaugusel, külakeskus ja pood asub meist samuti 10 min jalutuskäigu kaugusel. Hubastes kämpingumajades pakume majutust 24 inimesele, lisaks saunamaja ja unikaalne koopasaun.

www.prangli.com
roy@prangli.com
Roy Puuström +372 56671496,
Valter Puuström +372 56500741
Ülesaare kämping

PRANGLI MARDI PUHKETALU

Prangli Mardi Puhketalu OÜ on turismiteenuseid pakkuv pereettevõte. Majutust pakume Mardi ja Jäätma talus Lääneranna külalistemajas, koos lisakohtadega on võimalik majutuda kuni 30 inimest. 2017. aasta kevadel valmis Lääneranna külalistemaja kokku 30 voodikohaga. Koostöös naabertaludega saame vastu võtta ka kuni 100 liikmeliseid gruppe. Telkimiseks sobib avar õueala Jäätma talus.

www.mardipuhkemaja.ee
info@mardipuhkemaja.ee
Taavi +372 56473629,
Käde +372 56453384
Mardi talu

PRAAGA TALU PUHKEMAJA

Teid ootab Praaga Talu Puhkemaja kauni loodusega väikesel Prangli saarel. Kokku pakume majutust 36-le inimesele (koos lisakohtadega rohkem). Osadest tubadest vaade merele, ilus liivarand asub 500 m kaugusel.

www.praagapuhkemaja.com
Praaga talu

PRANGLIRANNA RANNAMAJA

Prangliranna rannamaja asub Prangli saare lõunakaldal väga romantilises kohas, liivaranna lähedal. Rõdult avaneb imekaunis vaade merele. Rannas asub võrkpalliplats ning laste mänguväljak; pood ning saare keskus jäävad pooletunnise jalutuskäigu kaugusele.

annika@pranglireisid.ee
+372 53413109
Prangliranna

PRANGLI LÕUNARANNA PUHKEKESKUS

Prangli lõunaranna puhkekeskuses on kämpingumajad ja külalistemaja (sauna ja kööginurgaga). Puhkekeskusel on oma supelrand, väikekaatrite sadam, kiige- ja spordiplats ning väligrill.

vambolakahro@gmail.com
Lõunaranna

Lisainfo

Pranglil on kaks toitlustluskohta – Prangli Saare-Resto ning Kodusadama kohvik, kuid arvestades suurt inimeste hulka, võib olla hea mõte pakkida kaasa oma piknikukorv. Enne kontserti on aega saarega tutvumiseks, ujumaskäiguks ning Prangli laada külastuseks (asukoht sadamas). Soovitame kaasa võtta piknikutekid, mida lisaks pikniku pidamisele saab kasutada kontserdil istmepehmendustena.